SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


21. 02. 2017 Využijte možnosti dotace MŽP k nákupu vozidel s alternativním pohonem

Termín pro podání žádostí o udělení dotací MŽP prostřednictvím Státního fondu...Více informací

1. 02. 2017 Jarní akce na zprovoznění zavlažovacích systémů

Využijte jarní nabídky společnosti EUROGREEN na zprovoznění vašeho...Více informací

19. 01. 2017 Nové logo EUROGREEN

Od ledna mění naše společnost EUROGREEN CZ s.r.o. své staré logo za nové s...Více informací

 

 

 

EUROGREEN CZ s.r.o.

Náměstí Jiřího 2
407 56 Jířetín pod Jedlovou

Tel.: +420 412 379 115
Fax: +420 413 030 999
ISEKI: +420 412 379 122
PERROT: +420 731 159 708

IČ: 64651959, DIČ: CZ64651959

Sklad EUROGREEN (odběr zboží):
Ke Kateřinkám 88
407 56 Jiřetín pod Jedlovou

Milan Krajčovič

Mob.: 731 504 746

E-mail: Milan.Krajcovic@eurogreen.cz

Kraje: Liberecký, Ústecký, Karlovarský

Ing. Jiří Svatek

Mob.: 733 533 913

E-mail: Jiri.Svatek@eurogreen.cz

Kraje: Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský

 

Ing. Vít Kavka

Mob.: 731 159 707

E-mail: Vit.Kavka@eurogreen.cz

Kraje: Liberecký, Královehradecký, Plzeňský, Středočeský, Praha

Ing. František Kopecký

Mob.: 737 284 504

E-mail: Frantisek.Kopecky@eurogreen.cz

Kraje: Pardubický, Královehradecký, Olomoucký, Moravskoslezský, Zlínský

David Müller DiS. Závlaha Perrot

Mob.: 731 159 708

E-mail: David.Mueller@eurogreen.cz

Kraje: celá ČR

Ing. Ondřej Šafránek Technika ISEKI

Mob.: 737 284 505

E-mail: Ondrej.Safranek@eurogreen.cz

Kraje: celá ČR


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.