SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


7. 02. 2022 Jarní nabídka EUROGREEN

Využijte jarní nabídky společnosti EUROGREEN CZ...Více informací

14. 12. 2021 PF 2022

Kolektiv pracovníků EUROGREEN CZ s.r.o. vám přeje...Více informací

15. 10. 2021 hřiště s umělým povrchem a bikrosová dráha v Brozanech

Stavba hřiště umělého trávníku a bikrosové...Více informací

Trávníková osiva

Jak hodně rozdílné jsou požadavky na funkčnost sportovních a krajinných trávníků, tak individuálně sestavujeme k následnému použití EUROGREEN trávníkové směsi. Při tomto procesu určujeme funkční vlastnosti a konečně i kvalitu trávníků, které jsou dané použitými travními druhy a odrůdami a v neposlední řadě i kvalitou jednotlivých komponentů.

Náš výzkum celosvětově vyhledává trávy, aby vytvořil plně funkční EUROGREEN trávníkové směsi v maximální možné kvalitě. Na výzkumných plochách ověřujeme odolnost zatížení, schopnost dobrého přezimování, odolnost proti chorobám škudcům, zjišťujeme regenerační schopnosti, snižování růstu, rychlost zapojování trávníku. EUROGREEN trávníkové směsi jsou základním kamenem pro hospodárnost a dlouhou životnost trávníkové plochy.

BEZ VLASTNÍHO VÝZKUMU TRÁVNÍKŮ NENÍ MOŽNÁ VÝROBA VYSOCE KVALITNÍCH SMĚSÍ TRÁVNÍKOVÝCH OSIV.

Nabízíme Vám nejlepší řešení urychlení doby klíčení a předejití napadení vzcházejícího trávníku houbovými chorobami. Ošetření našich osiv posilujícícmi bioextrakty zajišťuje biologickou ochranu proti chorobám vzcházejících rostlin a výsledkem je:

  • optimalizovné vzcházení
  • hlubší a hustší zakořenění
  • až o jeden týden rychlejší vzcházení
  • zvýšení konkurenční schopnosti vzcházejících trav.

 

PRORADIX®TURF

je nejlepším řešením pro větší jistotu nových výsevů a dosevů.

Pro předcházení houbovým chorobám, které napadají především vzcházející rostliny (Pythium a Rhizoctonia) ošetřujeme naše osiva baktrerií Pseudomonas proradix. Nově vyvinutá metoda nám umožňuje již při míchání osiva provést pomocí speciálního postupu i jeho namoření. Tímto je osivo pro fázi vzcházení a etablování optimálně chráněno.

 

HEADSTART®: Urychlení klíčení

Pro rychlejší vývoj zasetého trávníku

HEADSTART je biologický postup, při kterém je osivo ošetřeno speciálním výtažkem z mořských řas. Enzymy obsažené v tomto výtažku urychlí geneticky podmíněnou dobu klíčení až o jeden týden. Ve spojení s Proradix®Turf je dosažena nejvyšší míra jistoty a klíčení.

Hřišťové směsi, elita pro vysoké nároky.

Nejlepší volba pro vysoký herní komfort.

Směsi pro parkové a krajinné trávníky.


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.