SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


19. 02. 2019 Jarní nabíka EUROGREEN

V rámci naší jarní nabídky máte možnost využít zvýhodnění z ceníkových cen při:...Více informací

18. 09. 2018 Den komunální techniky

V pátek 5.10. vás srdečně zveme na Den komunální techniky. V prostorách naší...Více informací

31. 05. 2018 Jarní Demo Tour ZEMMLER 2018

Srdečně vás zveme na jarní Demo tour Zemmler, při niž máte možnost shlédnout v...Více informací

Hybridní trávník EUROGREEN

Rohož, do níž se zapracovává certifikovaná vegetační vrstva.

Položení hybridního trávníku a zapracování vegetační vrstvy.

Hybridní trávník EUROGREEN představuje technické a finančně výhodné řešení nejen pro fotbalová a golfová hřiště, ale obecně pro travnaté plochy vystavené vysoké zátěži. Jde o nejkvalitnější přírodní trávník kombinovaný s přednostmi umělého trávníku.

Rohož hybridního trávníku je podložka s rovně stojícím monofilním vlasem o délce 48 mm, která slouží ke stabilizaci a vyztužení přírodního trávníku. Horizontální tkaná podložka je plně vodopropustná a rovněž jí mohou prorůstat kořeny trávníku. Vlas vetkaný do podložky slouží ke zpevnění a vyztužení trávníku. Hustota do podložky vetkaného vlasu je 48.000/m². Monofilní vlas plně odpovídá požadavkům FIFA Quality Concepts (2012). Do tkaniny rohože je pak zapracovaná certifikovaná vegetační vrstva, do níž je následně vyseta vhodná travní směs.

Oproti hybridním vegetačním vrstvám zpevňuje hybridní trávník EUROGREEN nejen vegetační vrstvu,ale i vlastní sportovní trávník. Výsledkem je pak zdvojené vyztužení, a tím i vysoká míra možného zatížení. Je proto ideální alternativou např. pro povrch fotbalových hřišť s ročním vytížením cca 1.000 hodin.
Výhodou hybridního trávníku je také možnost instalace pouze na část hřiště, např. do brankoviště.

V loňském roce instalovala společnost EUROGREEN hybridní trávník např. na fotbalovém hřišti TJ Haná Nezamyslice, TJ Unie Hlubina v Ostravě, na fotbalovém hřišti Svépomoc Tábor a tréninkovém hřišti Slovan Liberec. Bližší informace včetně fotodokumentace naleznete v přiloženém souboru.

Soubory:
Hybridni_travnik_v_CR.pdf4.0 M

Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.