SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


19. 02. 2019 Jarní nabíka EUROGREEN

V rámci naší jarní nabídky máte možnost využít zvýhodnění z ceníkových cen při:...Více informací

18. 09. 2018 Den komunální techniky

V pátek 5.10. vás srdečně zveme na Den komunální techniky. V prostorách naší...Více informací

31. 05. 2018 Jarní Demo Tour ZEMMLER 2018

Srdečně vás zveme na jarní Demo tour Zemmler, při niž máte možnost shlédnout v...Více informací

Realizace Hybridních trávníků v první polovině roku 2015

V první polovině letošního roku zrealizovala naše společnost již více jak 1.500 m2 Hybridních trávníků. Více jak 1.100 m2 Hybridního trávníku se instalovalo na fotbalovém hřišti v Jindřichově Hradci - Vajgar. Dále se instaloval Hybridní trávník do brankovišť na obecním hřišti v Písečné (okr. Frýdek-Místek), na fotbalovém hřišti v České Vsi (okr. Jeseník), na hlavním hřišti v Krnově, na hlavním hřišti v Moravské Třebové, na hlavním hřišti MFK Karviná.

V letošním roce, konkrétně 8.6. obdržela naše společnost souhlasné stanovisko FAČR k instalaci Hybridního trávníku na fotbalová hřiště v České republice. Komise pro stadiony a hrací plochy FAČR vydala souhlasné stanovisko s využíváním unikátní technologie Hybridního trávníku vyvinuté společnosti EUROGREEN jako technologie vhodné k celoplošné či částečné instalaci na fotbalových hřištích, především pak v extrémně zatěžovaných místech hrací plochy, jako jsou brankoviště a pokutová území.

Základem Hybridního trávník je umělý trávník vyrobený moderní patentovanou technologií tkaní. Do této rohože je pak zapracována certifikovaná vegetační vrstva, do které se následně vysévá vhodná travní směs. Oproti hybridním vegetačním vrstvám zpevňuje hybridní trávník EUROGREEN nejen vegetační vrstvu, ale i vlastní sportovní trávník. Výsledkem je zdvojené vyztužení, a tím i vysoká míra možného zatížení. To představuje ideální alternativu např. jako povrch fotbalových hřišť s ročním vytížením cca 1.000 hodin. Je vhodné, aby instalaci prováděl proškolený personál.

Hybridní trávník lze instalovat dvěma způsoby:

  • položením umělého trávníku, zapracováním vegetační vrstvy a výsevem speciálních travních směsí

  • celoplošnou nebo částečnou pokládkou silného travního drnu hybridního kobercového trávníku


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.