SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


19. 02. 2019 Jarní nabíka EUROGREEN

V rámci naší jarní nabídky máte možnost využít zvýhodnění z ceníkových cen při:...Více informací

18. 09. 2018 Den komunální techniky

V pátek 5.10. vás srdečně zveme na Den komunální techniky. V prostorách naší...Více informací

31. 05. 2018 Jarní Demo Tour ZEMMLER 2018

Srdečně vás zveme na jarní Demo tour Zemmler, při niž máte možnost shlédnout v...Více informací

Dvoububnová třídící síta firmy Zemmler

EUROGREEN CZ zastupuje v České republice i na Slovensku německou firmu Zemmler, která vyrábí rotační bubnová síta pro třídění různých druhů materiálů a substrátů, a to ve variantách stacionárních i mobilních. Třídičky umožňují třídění materiálu až na 3 frakce volitelné velikosti (již od 2 mm), a to díky rotačnímu bubnu s možností vnitřního i vnějšího připevnění sít s různými rozměry otvorů. Tato síta se připevní velmi snadno během 20-ti minut, takže lze rychle reagovat na aktuální stav prosívaného materiálu.

3-frakční třídění umožňuje i nejmenší stroj z rodiny Zemmler, model MS 1600. Tento model s pracovním výkonem až 30 m3 za hodinu lze odvézt i větším osobním automobilem. Celková váha stroje MS 1600 je totiž do 3,5 tuny. Mobilita předurčuje tento model k všestrannému využití.

Přísun materiálu do objemné násypky třídičky lze zajistit buď pomocí mobilního manipulátoru, nebo pomocí pásového dopravníku (u stacionárních variant). Materiál dále putuje pásovým podavačem do třídícího bubnu. Rychlost podávacího pásu i rotačního bubnu je možné plynule nastavit dle aktuálních podmínek (kondice a druh přesévaného materiálu). V rotačním bubnu materiál postupně propadá jednotlivými síty a dělí se na jednotlivé frakce. Roztříděný materiál dále pokračuje k pásovým dopravníkům, které materiál hromadí v okolí třídičky. Pásové dopravníky lze i prodloužit nebo mohou navazovat na další dopravníkové pásy (v případě ucelených stacionárních linek).

Třídit lze různé druhy materiálů, různé druhy zeminy, komposty, písek, štěrk, dřevní štěpky, stavební sutě, nebo například komunální odpad. Na přiloženém videu je ukázka třídění pelet.

Model Zemmler modelu MS 1600 je možné si za výhodných podmínek zapůjčit. Více informací Vám poskytnou pracovníci EUROGREEN CZ s.r.o.

Ukázka zkušebního třídění pelet pro topení strojem Zemmler - viz odkaz níže.

 


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.