SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


19. 02. 2019 Jarní nabíka EUROGREEN

V rámci naší jarní nabídky máte možnost využít zvýhodnění z ceníkových cen při:...Více informací

18. 09. 2018 Den komunální techniky

V pátek 5.10. vás srdečně zveme na Den komunální techniky. V prostorách naší...Více informací

31. 05. 2018 Jarní Demo Tour ZEMMLER 2018

Srdečně vás zveme na jarní Demo tour Zemmler, při niž máte možnost shlédnout v...Více informací

Instalace zavlažování Perrot v Jiřetíně pod Jedlovou

Společnost Perrot Regnerbau Calw je největším evropským výrobcem techniky pro zavlažování sportovišť a zelených ploch. S jejími výrobky se můžeme setkat také v zemědělství a v průmyslu na všech kontinentech. EUROGREEN CZ s.r.o. je výhradním zástupem značky pro Českou a Slovenskou republiku.  

Postřikovače

Pro závlahu hrací plochy je použit závlahový systém Perrot s postřikovači LVZR 22 s certifikací TUV, UEFA v provedení s plastovým krytem. V centru hrací plochy budou umístěny 2 postřikovače s krytem pro živou trávu.

Postřikovače splňují technické parametry, které jsou na ně kladeny pro precizní závlahu travnatých ploch. Jsou robustní a velmi jednoduché konstrukce a oproti jiným výrobkům se vyznačují vysokou životností (desítky let) a spolehlivostí. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů (bronz, nerezavějící ocel, mosaz, rázu vzdorné plasty apod.). Citlivost na mechanické nečistoty je díky jejich konstrukci nízká a v kritických okamžicích (porucha na trubním řádu apod.) je tato vlastnost neocenitelná. Spojení postřikovače s potrubím musí být provedeno pomocí kloubové spojky, umožňující vzájemný pohyb při pojezdu strojů. Postřikovače musí být precizně usazeny v rovině s terénem.

Následné údržbě je podřízen servis a dodávky náhradních dílů. Je možné si objednat každý díl postřikovače zvlášť a provést opravu. Tento klasický přístup umožňuje zručným řemeslníkům provést opravu postřikovače se standardním vybavením zámečnické dílny bez zásahu specialistů. Jakékoli speciální přípravky jsou zbytečné. Na přání však provádíme servisní zásahy na mechanických i elektrických částech. Ke všem částem postřikovačů i elektroventilů je přístup svrchu a demontáž je možná přímo v terénu za použití nástrčného klíče a šroubováku.


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.