SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


19. 02. 2019 Jarní nabíka EUROGREEN

V rámci naší jarní nabídky máte možnost využít zvýhodnění z ceníkových cen při:...Více informací

18. 09. 2018 Den komunální techniky

V pátek 5.10. vás srdečně zveme na Den komunální techniky. V prostorách naší...Více informací

31. 05. 2018 Jarní Demo Tour ZEMMLER 2018

Srdečně vás zveme na jarní Demo tour Zemmler, při niž máte možnost shlédnout v...Více informací

Rekonstrukce hřiště FK Krásná Studánka

Rekonstrukce hřiště FK Krásná Studánka byla završena výsevem biotechnologicky ošetřeného osiva EUROGREEN. Toto osivo je ošetřeno technologiemi Headstart a Proradix.

Lipnice luční 14 dní povýsevu

Technologie PRORADIX®TURF zaručuje jistotu nových výsevů a dosevů. Osivo je ošetřeno baktrerií Pseudomonas proradix, díky čemuž se zvyšuje ochrana proti houbovým chorobám, které napadají především vzcházející rostliny (Pythium a Rhizoctonia). Nově vyvinutá metoda nám umožňuje již při míchání osiva provést pomocí speciálního postupu i jeho namoření. Tímto je osivo pro fázi vzcházení a etablování optimálně chráněno.

Technologie HEADSTART® je biologický postup, při kterém je osivo ošetřeno speciálním výtažkem z mořských řas. Enzymy obsažené v tomto výtažku urychlí geneticky podmíněnou dobu klíčení až o jeden týden, vývoj trávníku je tak rychlejší. Ve spojení s Proradix®Turf je tak dosažena nejvyšší míra jistoty a klíčení.

Díky použitím biotechnologicky ošetřeného osiva, které vzcházelo v polovině října, vyklíčila lipnice luční (Poa pratensis) již 12 den po výsevu - foto 14 dní po výsevu (viz foto č.1).


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.