SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


15. 04. 2021 Zlepšete kvalitu vašeho trávníku správným cíleným dosevem

Lepší trávník a větší využití...Více informací

9. 04. 2021 Nový typ lajnovačky Linogold 2

EUROGREEN CZ uvádí na trh nový systém...Více informací

23. 03. 2021 Jarní údržba trávníku

Správná údržba trávníku je v jarních...Více informací

 

EUROGREEN CZ s.r.o.

Náměstí Jiřího 2
407 56 Jířetín pod Jedlovou

Tel.: +420 412 379 115
Fax: +420 413 030 999
ISEKI: +420 412 379 122
PERROT: +420 731 159 708

IČ: 64651959, DIČ: CZ64651959

Sklad EUROGREEN (odběr zboží):
Ke Kateřinkám 88
407 56 Jiřetín pod Jedlovou

Milan Krajčovič

Mob.: 731 504 746

E-mail: Milan.Krajcovic@eurogreen.cz

Kraje: Liberecký, Ústecký, Karlovarský

Ing. Jiří Svatek

Mob.: 733 533 913

E-mail: Jiri.Svatek@eurogreen.cz

Kraje: Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský

 

Ing. Vít Kavka

Mob.: 731 159 707

E-mail: Vit.Kavka@eurogreen.cz

Kraje: Liberecký, Královehradecký, Středočeský, Praha

Ing. František Kopecký

Mob.: 737 284 504

E-mail: Frantisek.Kopecky@eurogreen.cz

Kraje: Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský

Jaroslav Kolečkář

Mob.: 734 162 318

E-mail: Jaroslav.Koleckar@eurogreen.cz

Kraje: Zlínský, Jihomoravský

Tomáš Buřič

Mob.: 605 499 017

E-mail: Tomas.Buric@eurogreen.cz 

Kraje: Plzeňský, Středočeský

David Müller DiS. Závlaha Perrot

Mob.: 731 159 708

E-mail: David.Mueller@eurogreen.cz

Kraje: celá ČR

Ing. Ondřej Šafránek Technika ISEKI

Mob.: 737 284 505

E-mail: Ondrej.Safranek@eurogreen.cz

Kraje: celá ČR


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.