SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


8. 05. 2024 zahájení rekonstrukce fotbalového hřiště v Bruntále

V dubnu 2024 zahájila společnost EUROGREEN CZ s.r.o. rekonstrukci...Více informací

1. 04. 2024 Společnost EUROGREEN s.r.o. bude vystavovat v Pardubicích

Přijďte nás navštívit na Celostátní...Více informací

Lajnování

Lajnovačka LinoGold 2 - míchání barev je nyní minulostí

Robustní stroj prvotřídní kvality pro ostré, přesné a úsporné lajny na sportovních trávnících.

Nový systém lajnování s barvou Goldline Plus, super koncentrát od firmy EUROGREEN.

Lajnovačka LinoGold 2 umožňuje výběr sytosti lajny ve třech intenzitách: základní, střední, top. Pomocí ruční páky je možné použít lajnovací kotouče. Pojezdová kola s ložisky zajišťují lajnovačce dobrou stabilitu. Úložný prostor pro motor, baterii a příslušenství je kompletně krytý.

Tento systém Vám dává možnost začít lajnovat okamžitě po připojení nádoby se super koncentrátem GoldLine Plus. Žádné další samostatné míchání barvy s vodou!

Inovací tohoto typu lajnovačky je, že nastavením ramene lze zvolit mezi středovým či bočním lajnováním.LinoRoll otlačovací lajnovačka: jednoduchá technologie lajnování

Ručně vedená lajnovačka s osvědčeným a robustním válečkovým systémem. Lajnovací barva je přenášena systémem válečků na trávník. Velmi jednoduchá technologie, snadná obsluha i údržba. Díky vyvážení velmi dobrý přenos barvy na podklad. Lajnovačka má stabilní rám.

LinoRoll je ideální používat v kombinaci s osvědčenou lajnovací barvou Perlweiss.

Fotbalová pravidla předepisují šíři lajny odpovídající šíři (hloubce) brankové tyče. Pravidla povolují Ø tyče od 100 do 120 mm. V současné době se pro brankové konstrukce nejvíce používá profil 100 x 120 mm a tudíž rozhodčí vyžadují i příslušnou šířku lajny – 120 mm. Tato problematika byla vyřešena změnou šasi, které umožňuje měnit požadovaná nanášecí kola tak, že je možné vytvářet lajny od 50 do 120 mm a to dle požadavku pravidel několika sportů – fotbal, tenis, volejbal atd. Základem nového LinoRollu je nové šasi s pohyblivým krytem prostupu přenášejícího kola, který zabraňuje, v případě změny šířky lajnování, aby barva stříkala mimo šasi. Novinkou je, že vnitřní nanášecí kolo má ve všech případech, šířku 120 mm. Zákazník má možnost, při potřebě měnit šířku lajn, dokoupit příslušnou sadu vnějšího otiskovacího a přenášejícího kola.

TEKUTÉ BARVY PRO LAJNOVACÍ ZAŘÍZENÍ: PŘESNÉ, KONTRASTNÍ, PROFESIONÁLNÍ

Doporučení: Bez rozdílu na systém lajnování a typ lajnovačky Vám doporučujeme používat speciální lajnovací barvy. Jsou ekologické, mají nižší spotřebu při vyšším barevném kontrastu a je s nimi jednodušší práce. Takové barvy jsou vyrobeny na bázi speciálních pigmentů. Tyto pigmenty nedělají "žmolky" jako latexové barvy, proto je s nimi příjemnější práce. Barva vykazuje velice dobrou přilnavost a odolnost proti vodě, čímž odpadá zdlouhavé přelajnovávání při intenzivním využívání nebo dešti.

 

 

Goldline Plus

superkoncentrát k okamžitému použití

Vysoce koncentrovaná brilantně bíla lajnovací barva se špičkovou přilnavostí. Barva se neředí vodou.

Koupit

 

 

 

Perlweiss - bílý

koncentrát

Vysoce krycí brilantně bílá barva se speciálními bílými pigmenty pro kontrastní a dlouhodobé lajnování trávníků a mlatových ploch.

Koupit - bílý lajnovací koncentrát 

 

 

 

Perlweiss - červený

červený lajnovací koncentrát

Vysoce krycí červená barva pro kontrastní a dlouhodobé lajnování trávníků a mlatových ploch.

Koupit - červený lajnovací koncentrát


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.