SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


17. 09. 2023 Předváděcí výstava EUROGREEN CZ

Srdečně Vás zveme na předváděcí...Více informací

30. 05. 2023 Eurogreen na DEMOGREEN ve Vyškově

Ve dnech 14.-15. června bude společnost ERUOGREEN CZ vystavovat na 7....Více informací

8. 05. 2023 EUROGREEN CZ s.r.o. na Komunálním veletrhu v Olomouci

Přijměte pozvání na Komunální veletrh s atraktivním doprovodným programem,...

Zakládání a údržba trávníků

Jsme orientováni na zákazníka. Nestačí nám znát požadavky zákazníků. Musíme jim rozumět.

Na místě zjišťujeme přání a možnosti našich zákazníků a na základě jejich požadavků připravujeme plán péče o trávník - individuální, přizpůsobenýpotřebám i finančním možnostem - s využitím všech zdrojů EUROGREEN.

Také 5 našich odborných poradců a pracovníků 6-ti regeneračních linek je profesionálně vyškoleno a v praxi používají všechna opatření a techniky moderního trávníkářství. Všichni zaručují, že se na každém trávníku najdou opatření pro zlepšení jeho stavu, i když se někdy jedná o neobvyklé řešení. 

FUNKČNOST TRÁVNÍKU: přesvědčivé a racionální koncepty práce pro každý požadavek. Stavíme na dlouholetém výzkumu a zkušenostech.

Nejenom zelená barva trávníku je vyjádřením kvality trávníku. Samostná síla trávníku je měřítkempro funkční travnaté plochy: využitelnost, její schopnost, ale také atraktivitu a vzhled.

Požadavky na funkčnost travnaté plochy a její využívání nakonec určují náklady na údržbu a regeneraci trávníku. Na základě tohoto poznatku pro naše zákazníky navrhujeme koncepty ošetřování, které jsou přizpůsobené požadavkům trávníku. Takto vznikají individuální plány údržby zaměřené na výrazné zlepšení stavu travnaté plochy. 

Připravíme pro Vás nové travnaté hřiště od projektové dokumentace, přes provedení stavebních prací, instalaci závlahy Perrot, vytápění a založení trávníku. 

Použitím moderních technologií a techniky dosáhneme nesrovnatelně rychlou regeneraci a opravu zatěžovaného trávníku. Spodní stavba hřiště zůstává zachována.

Instalací doplňkových drenáží a vyfrézováním štěrbinových drenáží plně obnovíme odovd vody ze sportoviště.

Po provedení důkladné analýzy hřiště vám můžeme v mnoha případech nabídnout kompletní renovaci povrchu a vegetační vrstvy.

Zlepšení vlastností vegetační vrstvy a trávníku - zlepšení propustnosti, zvýšení obsahu půdního vzduchu, nový kvalitní trávník s pevným kořenovým systémem.

Uvolněním zásypového materiálu a odstraněním nečistot se eliminuje zatvrdnutí umělého trávníku. Výsledkem je znovu pružný a čistý trávník.


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.