SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


7. 02. 2022 Jarní nabídka EUROGREEN

Využijte jarní nabídky společnosti EUROGREEN CZ...Více informací

14. 12. 2021 PF 2022

Kolektiv pracovníků EUROGREEN CZ s.r.o. vám přeje...Více informací

15. 10. 2021 hřiště s umělým povrchem a bikrosová dráha v Brozanech

Stavba hřiště umělého trávníku a bikrosové...Více informací

 

EUROGREEN CZ s.r.o.

Náměstí Jiřího 2
407 56 Jířetín pod Jedlovou

Tel.: +420 412 379 115
Fax: +420 413 030 999
ISEKI: +420 412 379 122
PERROT: +420 731 159 708

IČ: 64651959, DIČ: CZ64651959

Sklad EUROGREEN (odběr zboží):
Ke Kateřinkám 88
407 56 Jiřetín pod Jedlovou

Milan Krajčovič

Mob.: 731 504 746

E-mail: Milan.Krajcovic@eurogreen.cz

Kraje: Liberecký, Ústecký, Karlovarský

Ing. Jiří Svatek

Mob.: 733 533 913

E-mail: Jiri.Svatek@eurogreen.cz

Kraje: Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský

 

Ing. Vít Kavka

Mob.: 731 159 707

E-mail: Vit.Kavka@eurogreen.cz

Kraje: Liberecký, Královehradecký, Středočeský, Praha

Ing. František Kopecký

Mob.: 737 284 504

E-mail: Frantisek.Kopecky@eurogreen.cz

Kraje: Pardubický, Olomoucký, Moravskoslezský

Jaroslav Kolečkář

Mob.: 734 162 318

E-mail: Jaroslav.Koleckar@eurogreen.cz

Kraje: Zlínský, Jihomoravský

Tomáš Buřič

Mob.: 605 499 017

E-mail: Tomas.Buric@eurogreen.cz 

Kraje: Plzeňský, Středočeský

David Müller DiS. Závlaha Perrot

Mob.: 731 159 708

E-mail: David.Mueller@eurogreen.cz

Kraje: celá ČR

Ing. Ondřej Šafránek Technika ISEKI

Mob.: 737 284 505

E-mail: Ondrej.Safranek@eurogreen.cz

Kraje: celá ČR


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.