SVĚT TRÁVNÍKŮ EUROGREEN
program pro sportovní kluby, golfová hřiště, komunální a zahradnické služby. 


23. 02. 2023 Jarní nabídka společnosti EUROGREEN

Využijte jarní nabídky společnosti EUROGREEN CZ...Více informací

13. 02. 2023 Válet, smykovat či jinak upravovat sportovní trávník?

Některá travnatá sportovní hřiště se v...Více informací

7. 12. 2022 PF 2023

Kolektiv pracovníků EUROGREEN CZ s.r.o. vám přeje...Více informací

Vybavení sportovišť

Společnost EUROGREEN je výhradním zástupcem výrobce vysoce kvalitního vybavení pro sportoviště společnosti Sportgeräte 2000 GmbH. U vybavení značky helo SPORTSYSTEME je kladen důraz na kvalitu materiálů, dlouhou životnost a především na bezpečnost vybavení. Nabízíme vybavení pro všechny druhy sportu - od míčových her po atletiku, od střídaček až po zábradlí a ochranné sítě sportovišť, od žerdě praporů až po stupně vítězů - tak široký je sortiment helo SPORTSYSTEME.

V současnoti firma EUROGREEN dodává na český trh mimo jiné vybavení fotbalové branky helo SPORTSYSTEME, a to nejen fotbalové branky s kotvením do pouzder, ale také volně stojící branky odpovídající požadavkům technické harmonizované normy ČSN EN 748. Tato norma rozlišuje celkem čtyři typy branek, určuje požadavky na stabilitu, tuhost a pevnost konstrukce a součásti branky (háčky, sítě) a definuje i bezpečnostní rizika, která nejsou povolena. Udává požadavky na konstrukční materiály, rozměry a hlavně i zkušební metody a postupy pro certifikaci.

Mezi významné akce patří dodávka bezpečných branek - EUROGREEN dodal 56 ks do fotbalových klubů Ústeckého kraje, 108 ks branek pro Pražský fotbalový svaz a 140 ks branek do klubů Zlínského kraje.

Basketbal

Basketbalové konstrukce z hliníkového profilu 98x142 mm včetně sklolaminátové desky 1,80 x 1,05 m, koše a síťky.

Fotbalová branka

Profi fotbalová branka z hliníkového oválného profilu 120x100 mm včetně napínacích tyčí v zemních pouzdrech, hloubka 1,5 a 2 m.

Fotbalová střídačka

Typ Champion - vyrobená ze silnostěnného profilu. Opláštění je provedeno akrylátovám sklem.

Malá kopaná

Profil hliníkové branky pro malou kopanou - profil 80x80 mm, volitelná barevná kombinace.

Sloupy a sítě

Sloupy pro záchytné sítě - vyrobeny z oválného hliníkové profilu 100x120 mm, výška 3 až 7 m. Dodání včetně sítě dle požadavku zákazníka.

Ochranné zábradlí

Ochranné zábradlí je vyrobeno z kulatého hliníkového profilu. Dodávka dle požadavků zákazníka.

Multifunkční vybavení

Ucelený program vybavení volejbalových, nohejbalových a tenisových hřišť. Možnost využití i jako multifunkční vybavení pro školní a víceúčelová hřiště


Zaujalo Vás toto téma?
Registrujte se k odběru dalších zajímavých informací emailem.